Boek
Nederlands

Drie weduwen

Cate Quinn (auteur), Jan Mellema (vertaler)
Wanneer de mormoon Blake Nelson dood wordt aangetroffen, rest de vraag welke van zijn drie vrouwen de dader is.
Titel
Drie weduwen
Auteur
Cate Quinn
Vertaler
Jan Mellema
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Black widows
Uitgever
Amsterdam: Boekerij, © 2020
416 p.
ISBN
9789022590645 (paperback)

Besprekingen

Blake Nelson trouwt tegen de regels van de kerk in met drie vrouwen. Ze leven als mormonen afgelegen op een ranch in de woestijn en maken zich op voor het eind der tijden. Als Blake dood gevonden wordt, ziet de de politie zich voor een moeilijke opdracht geplaatst. Welke weduwe kan de moord gepleegd hebben? De Engelse journalist Cate Quinn schrijft met 'Drie weduwen' een fenomenaal thrillerdebuut. Het verhaal wordt subliem en levensecht beschreven en de spanningslijn loopt steeds beetje bij beetje op. Voor de liefhebbers van Jane Harper en Taylor Adams. Catherine Quinn publiceerde ook romans onder de naam van Joanna Taylor en historische romans onder de naam CS Quinn.