Fablab workshop: Ontwerp een gezelschapsspel

Deze zomer gaan we aan de slag in het Fablab van de bib om zelf een heus gezelschapsspel te maken!

Het Fablab is de makerspace van de bibliotheek. Met apparatuur zoals een 3D-printer, een vacuformer en een lasercutter laten we de leukste ontwerpen tot leven komen.

In deze keitoffe zomerworkshops gebruiken we het Fablab om een gezelschapsspel te maken.

Deze activiteit bestaat uit 4 sessies van 1,5 uur. 

Dinsdag 2 juli van 10 tot 11.30 uur
Sessie 1: We denken na over wat voor een spel we willen maken en hoe we dit gaan realiseren. Hoe gaan we dit uittekenen en uitsnijden met de lasercutter? De 3D-printer wordt gebruikt om pionnen en dobbelstenen te maken. 

Woensdag 3 juli van 10 tot 11.30 uur
Sessie 2: We werken verder aan het spelbord. Laat je creativiteit los op het spelbord, met verf en met de vinylcutter! 

Dinsdag 9 juli van 10 tot 11.30 uur
Sessie 3: De spelkaarten worden ontworpen. We gebruiken de vinylcutter om kaarten te snijden en coole stickers te maken. 

Woensdag 10 juli van 10 tot 11.30 uur
Sessie 4: Tijd voor de finishing touch én om het spel uit te testen.

Plaatsen zijn beperkt. Schrijf je snel in voor deze reeks workshops via bibliotheek@maaseik.be, tel. 089 564 074 of aan de balie van de bib. Deelname is gratis. Leeftijd: 8 tot 14 jaar.

Affiche fablab workshop gezelschapsspel 2024